در حال بارگزاري اطلاعات

زنده بودن را به بیداری بگذرانیم که سالها به اجبار خواهیم خفت .دکتر شریعتی
مدیرعامل زاگرس چهارمحال کار آفرین برتر استان شد
Skip Navigation Linksصفحه اصلی > صفحه اول معرفی شرکت > اخبار

 

مدیرعامل فولاد زاگرس چهارمحال به عنوان کار آفرین برتر استان چهارمحال و بختیاری برگزیده شد

در ششمین جشنواره استانی کارآفرینان برتر استان چهارمحال و بختیاری که در سالن همایش های فنی و حرفه ای این استان برگزار شد مدیرعامل فولاد زاگرس چهارمحال به عنوان کارآفرین برتر استان چهارمحال و بختیاری معرفی و لوح تقدیر این جشنواره توسط علی اصغر عنابستانی استاندار چهارمحال و بختیاری به آقای عزت ا... دوروش مدیرعامل شرکت فولاد زاگرس چهارمحال اهدا گردید

در این مراسم استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اشتغال پایدار در این استان به تعداد 22 هزار نفر در سال 89 را حاصل تلاش و کوشش کلیه مسئولین در جهت توسعه اشتغال و کار آفرینی در این استان بیان کرد و از همه خدمتگزاران دراین عرصه تقدیر و تشکر نمود .

آیت ا... ناصری نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرکرد نیز طی سخنانی اظهار داشت کار آفرینان و فعالان این حوزه باید در به کار گیری نیروها دقت لازم در تناسب جنسیت ،توانایی و تخصص با حوزه های فعالیت را مد نظر قرار دهند.

ایشان افزود: مشاغلی که در واحدهای تولیدی کوچک و بزرگ به زنان اختصاص می یابد باید با روحیات لطیف و احساسات آنان سازگار باشد و از گماردن آنان در کارهای سخت و خشن پرهیز شود.

 بنا بر هیمن گزارش مدیر کل کار و امور اجتماعی چهارمحال و بختیاری در این همایش از شناسایی دو هزار کارآفرین در سطح این استان خبر داد و گفت :برای داشتن اقتصادی پویا باید از کارآفرینان حمایت شود.

سلطانی افزود:این اداره کل در حال پیگیری اجرای مصوبات وزارت کار در اختصاص 20 درصدی تسهیلات به طرح های کارآفرینی ،تخصیص 5 درصدی تسهیلات ارزی صندوق توسعه ملی و حمایت مادی دو درصدی دستگاهها و ادارات و نهادها به منظور حمایت از کارآفرینان است.

گفتنی است: در این جشنواره به 9 نفر کارآفرین برتر استانی در 3 بخش خدمات،کشاورزی و صنعت لوح تقدیر اهداء گردید.

عزت ا... دوروش در خصوص انتخاب ایشان به عنوان کار آفرین برتر استان چهارمحال و بختیاری گفت:این موفقیت حاصل تلاش ،همت ،خلاقیت و کار گروهی همکاران اینجانب و اعضای محترم هیئت مدیره شرکت فولاد زاگرس چهارمحال و مدیریت عالی شرکت آتیه فولاد نقش جهان در راستای توسعه ظرفیت های این شرکت میباشد که لازم می دانم از تمامی

زحمات و حمایت های بیدریغ این عزیزان تقدیر و تشکر نمایم .ایشان در گزارشی که در همایش ارائه نمود به اقدامات انجام شده این شرکت اشاره کرد و گفت: شرکت فولاد زاگرس چهار محال که از زیر مجموعه های شرکت آتیه فولاد نقش جهان است بعنوان اولین مرکز خدماتی در استان چهارمحال و بختیاری در سال 87 فعالیت خود را آغاز نمود و پس از احداث فضای کارگاهی در حدود 2000 متر مربع و نصب و راه اندازی یک خط برش سنگین سالیانه بیش از 55 هزار تن تولید دارد که امید است در سال جهاد اقتصادی با حمایت های دولت خدمتگزار به صنعت منطقه و اجرای طرحهای توسعه بتوانیم در کمترین زمان ممکن زمینه اشتغال بیش از 700 نفر را بصورت مستقیم و غیر مستقیم فراهم نمائیم.1390/04/12 :تاریخ بروز رسانی
 
ارسال نظرات
  نام و نام خانوادگی
  نظر


تاریخ و ساعت
کاربر مهمان به سایت فولاد زاگرس خوش آمدید          
30 1403 ادريبهشت
بخش هاي وب سايت
آمار بازدیدکنندگان
12 بازدیدهای امروز
13 بازدیدهای دیروز
420 بازدیداین ماه
124757 مجموع بازدیدها
 
پایگاههای مرتبط

تبلیغات شرکت